data: 11/05/2020

Szanowni Państwo,

z powodu awarii systemu automatycznego uwalniania e-booków oraz związanej z tym automatycznycznej wysyłki e-mailowych powiadomień uprzejmie informujemy, iż zakupione przez Państwa e-booki mogą być dostępne na Państwa koncie Universitas z kilkugodzinnym lub kilkudniowym opóźnieniem. Wiąże się to z ich ręcznym uwalnianiem w godzinach i dniach pracy. W miarę możliwości będziemy starali się je uwalniać również poza godzinami pracy, ale bardzo prosimy o wyrozumiałość i cierpliwość w oczekiwaniu na dostępność zakupionych e-booków. Awaria niestety jest nienaprawialna i dlatego stan ten najprawdopodobniej potrwa do momentu stworzenia nowej strony i nowego systemu księgarni internetowej.

Bardzo przepraszamy za zaistniałą awaryjną sytuację i utrudnienia w dokonywaniu zakupów. Mamy nadzieję, że wkrótce będziemy się cieszyć w pełni funkcjonalną i znacznie lepszą ksiegarnią internetową.

Z uszanowaniem i pozdrowieniami

Universitas

data: 13/05/2020

Szanowni Państwo,

miło nam poinformować, iż nasza książka Lwów - kres iluzji. Opowieść o pogromie listopadowym 1918 autorstwa Grzegorza Gaudena została laureatem Nagród Historycznych POLITYKI 2020 w dziale Prace Popularnonaukowe, Publicystyka. Autorowi gratulujemy.

Książkę atrakcyjnym rabatem można kupić na naszej stronie, czyli tutaj: Lwów - kres iluzji. Opowieść o pogromie listopadowym 1918.

Universitas

data: 12/05/2020
Autor: Universitas

Czytelnik sam decyduje, jaką kwotę zapłaci (cena wyjściowa to 1,23 zł). W pierwszej kolejności zostały w ten sposób udostępnione wybrane książki z lat 2005-2008. Zasób ten jest stale poszerzany!