data: 18/10/2021

Przedsiębiorca uzyskał subwencję finansową w ramach programu rządowego „Tarcza Finansowa 2.0 Polskiego Funduszu Rozwoju dla Mikro, Małych i Średnich Firm”, udzieloną przez PFR SA.

data: 08/10/2021

80 lat temu, w październiku 1941, Stanisław Cat-Mackiewicz opublikował pierwszą ze swoich przeszło 40 broszur, w których komentował wydarzenia polityczne wojny, a potem realiów powojennych. Wszystkie opublikowane w serii "Pism wybranych" pod redakcją Jana Sadkiewicza.

Z tej okazji do końca paździenika komplet "Broszur emigracyjnych" dostępny jest z rabatem 40%, a pojedyncze tytuły w promocji 30%.

Zachęcamy do skorzystania z oferty!

data: 27/09/2021

Wydawnictwo Universitas zatrudni osobę na stanowisko Asystenta Dyrektora. Wszystkich zainteresowanych prosimy o przesyłanie aplikacji na adres: ksiazki@universitas.com.pl (w tytule maila wpisując „aplikacja Asystent Dyrektora”).

data: 27/07/2021

W związku z planowaną publikacją poszukujemy kontaktu z Panią Anną Szczepańską, autorką plakatu "Ofiary mody", 2007. Osoby mogące udzielić informacji prosimy o kontakt pod adresem: ksiazki@universitas.com.pl lub pod numerem telefonu: 12 423 26 05.