Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z Polityką prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce.

Akceptuję
|
Kontakt z nami
DYREKCJA i REDAKCJA
ul. Sławkowska 17
(wejście od ul. św. Jana 22)
31-016 Kraków
tel. + 48 12 423 26 05,
 + 48 12 423 26 14
fax + 48 12 422 02 08
 
NIP: 676-001-61-68
REGON: 350269030
KRS: 0000058323
DZIAŁ HANDLOWY
(kontakt w sprawie zamówień książek)
ul. Żmujdzka 6B
31-426 Kraków
tel. + 48 12 413 91 36
      + 48 12 418 23 75
 
ksiegarnia@universitas.com.pl
pon.- pt. godz. 8-16
Formularz kontaktowy
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez księgarnię UNIVERSITAS.COM.PL

KONTAKT Z NAMI
 

DYREKTOR
Andrzej Nowakowski
 
WICEDYREKTOR i KIEROWNIK REDAKCJI
Jan Sadkiewicz
 

andrzej@universitas.com.pl

 

janek@universitas.com.pl

SEKRETARIAT
Monika Ciepły
 
  monika@universitas.com.pl
REDAKCJA
Piotr Łozowski

 

redtech@universitas.com.pl

MARKETING
Monika Pawełek
 
marketing@universitas.com.pl
GRAFIK
Paweł Sepielak
 
pawelek@universitas.com.pl 
KSIĘGOWOŚĆ
Alicja Niciewicz
Grażyna Klimek
Krystyna Wyrostek
 

 

alicja@universitas.com.pl
grazyna@universitas.com.pl

krystyna@universitas.com.pl
 

DZIAŁ HANDLOWY
Anna Komornicka-Łaptaś
Jan A. Szkołut
Agnieszka Synowska

a.komornicka@universitas.com.pl

szkolut@universitas.com.pl

agnieszka@universitas.com.pl

 
MAGAZYN
Krzysztof Bilski

 

magazyn@universitas.com.pl


Projekt i wykonanie: YELLOWTEAM