Więcej światła! Spotkanie z prof. Junji Miyaharą!
Więcej światła! Spotkanie z prof. Junji Miyaharą! data: 26/06/2019
Więcej Światła
Spotkanie autorskie z Prof. Junji Miyahara

Serdecznie zapraszamy na spotkanie z Profesorem Junji Miyahara, autorem książki „Inwencja i Innowacja - Jak powstało białe oświetlenie”, które odbędzie się w dniu 8 lipca 2019 r.  w Collegium Marianum Uniwersytetu Wrocławskiego. Spotkanie rozpocznie się o godz. 10.00.

W trakcie spotkania Prof. Miyahara wygłosi referat o historii rozwoju technologii białego oświetlenia i przewidywań możliwości kolejnych innowacyjnych rozwiązań.
Po referacie odbędzie się dyskusja  o powiązaniu technik oświetleniowych z postępem naukowym, kulturowym i cywilizacyjnym.

Organizatorzy
Instytut Niskich Temperatur i Badań Strukturalnych PAN Wrocław, Uniwersytet Wrocławski, Rotary Club Wrocław, Wydawnictwo Universitas Kraków, TECRA.

Wiesław Stręk, Andrzej Jeżowski, Adam Jezierski, Maciej Sygit, Zbigniew Petrus.