Dyskusja „Stanisław Stomma o Polsce i polityce”
Dyskusja „Stanisław Stomma o Polsce i polityce” data: 30/11/2017

Towarzystwo Autorów i Wydawców Prac Naukowych UNIVERSITAS, Społeczny Instytut Wydawniczy ZNAK oraz Towarzystwo Biblioteki Słuchaczów Prawa Uniwersytetu Jagiellońskiego zapraszają na dyskusję pt.

Mądrość etapu, sztuka kompromisu. Stanisław Stomma o Polsce i polityce

z udziałem prof. Andrzeja Friszkego, prof. Andrzeja Romanowskiego, dr. Andrzeja Nowakowskiego, dr. Radosława Ptaszyńskiego, Adama Michnika, Henryka Woźniakowskiego oraz Marka Zająca (prowadzącego).

Spotkaniu będzie towarzyszyć promocja Pism wybranych Stanisława Stommy, t. 1–3, pod redakcją Radosława Ptaszyńskiego, które ukazały się niedawno nakładem wydawnictwa UNIVERSITAS.

Patronem medialnym wydarzenia jest „Tygodnik Powszechny”.

Dyskusja odbędzie się w czwartek 30 listopada o godz. 18.30 w sali nr 52 w Collegium Novum UJ (ul. Gołębia 24, I piętro) w Krakowie.