Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z Polityką prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce.

Akceptuję
|
Aktualności
ROK >
MIESIĄC >
Aktualności
data: 07/01/2016
Autor: Universitas

Wydawnictwo Universitas zleci opracowanie redakcyjne książek naukowych i nienaukowych. Wszystkich zainteresowanych prosimy o przesyłanie CV i listu motywacyjnego na adres: ksiazki@universitas.com.pl

data: 03/07/2016
Autor: Universitas

Czytelnik sam decyduje, jaką kwotę zapłaci (cena wyjściowa to 1,23 zł). W pierwszej kolejności zostały w ten sposób udostępnione wybrane książki z lat 2005-2008. Zasób ten jest stale poszerzany!

data: 27/10/2016

Niniejsza książka nie jest ani historią psychoanalizy w Polsce, ani historią „polskiej psychoanalizy”. To rekonstrukcja podejmowanych przez pierwszych zwolenników Zygmunta Freuda prób zaszczepienia jego teorii polskiej inteligencji – tych udanych, jak i tych, które zakończyły się porażką. Każda część pracy zogniskowana jest na jednym z członków Wiedeńskiego Towarzystwa Psychoanalitycznego i jego wysiłkach w tym zakresie. 

data: 30/09/2016

Witamy w naszej nowej księgarni internetowej!
Mamy nadzieję, że zakupy za jej pośrednictwem będą dla Państwa łatwe i przyjemne. Jednocześnie prosimy o wyrozumiałość w razie jakichkolwiek problemów - będziemy wdzięczni za ich zgłaszanie (ksiegarnia@universitas.com.pl). Postaramy się jak najszybciej je rozwiązać!
Życzymy udanych zakupów!

Projekt i wykonanie: YELLOWTEAM