data: 22/09/2020

Szanowni Państwo!

Po długiej wakacyjno-epidemicznej przerwie wracamy, by znów spotykać się z Wami na żywo - przedstawiać Wam naszych autorów, dyskutować, słuchać, odpowiadaćna Wasze pytania.
Jesienny sezon spotkań z autorami rozpoczynamy od rozmowy Anny Marchewki z Sylwią Górą, która swoją książką „Ewa Kierska. Malarka melancholii” przywraca pamięć o zapomnianej krakowskiej artystce. Zapraszamy już w czwartek 24 września na godzinę 18.00 do Księgarni Art Bookstore Młoda w Kamienicy Szołayskich (pl. Szczepański 9).

Z pozdrowieniami

Universitas

data: 18/09/2020

Szanowni Państwo!

Trwa nasza cotygodniowa promocja z rabatem -45% na poszczególne książki lub serie wydawnicze. Tym razem z okazji nadchodzącego spotkania autorskiego z Sylwią Górą, proponujemy Państwu od 18 do 24 września rabat 45% na wszystkie tytuły z kategorii "Historia sztuki"!

Zachęcamy do zakupu i zapraszamy do śledzenia kolejnych propozycji, a na spotkanie z autorką książki "Ewa Kierska. Malarka melancholii" zapraszamy już 24 września o godzinie 18.00 do księgarni Art Bookstore Młoda w Krakowie.

Z pozdrowieniami

Universitas