data: 16/04/2018

Z przyjemnością informujemy, że prof. Krzysztof Kazimierz Pawłowski został wyróżniony Nagrodą Marka Witruwiusza za książkę Urbanistyka „à la française”. Tysiąc lat doświadczeń i europejskich innowacji. Dopełnienie obrazu, tom I: W poszukiwaniu źródeł urbanistyki europejskiej. Modele średniowiecznej organizacji przestrzeni południowej Francji, tom II: Francja nowożytna. Od narodzin absolutyzmu do epoki oświecenia.

data: 10/04/2018

Miłosz Puczydłowski został Nagrodzony Nagrodą Znaku i Hestii im. Józefa Tischnera w kategorii pisarstwa religijnego lub filozoficznego za książkę „Religia i sekularyzm. Współczesny spór o sekularyzację”. Gratulujemy!

data: 01/04/2018

Wydawnictwo Universitas uczestniczy w Małopolskich Dniach Książki Książka i Róża. W ich ramach oferujemy rabat 25% na wszystkie książki papierowe. Promocja obowiązuje od 1 do 30 kwietnia w księgarni internetowej oraz stacjonarnej.

data: 23/04/2018
Autor: Universitas

Wydawnictwo Universitas zleci opracowanie redakcyjne książek naukowych oraz nienaukowych. Wszystkich zainteresowanych prosimy o przesyłanie ofert na adres: ksiazki@universitas.com.pl