data: 13/06/2018

Wydawnictwo Universitas zatrudni osobę do działu promocji. Wszystkich zainteresowanych prosimy o przesyłanie CV i listu motywacyjnego na adres: ksiazki@universitas.com.pl (w tytule maila wpisując „aplikacja – dzial promocji”).

Szczegóły...

data: 06/06/2018

Zapraszamy na spotkanie poświęcone książce Joanny Niżyńskiej Królestwo małoznaczącości. Miron Białoszewski a trauma, codzienność i queer, które odbędzie się 6 czerwca o godz. 17.00 w galerii Propaganda w Warszawie.

data: 06/06/2018

Zapraszamy na spotkanie z Biserką Rajčić, honorową obywatelką miasta Krakowa 2018, które odbędzie się 6 czerwca o godz. 18.00 w Muzeum Historycznym Miasta Krakowa (Sala Miedziana) przy ul. Rynek Główny 35 w Krakowie.