data: 24/10/2020

Szanowni Państwo!

Podczas tegorocznych Targów Książki (edycja online) zapraszamy do udziału w spotkaniu z Adamem Zagajewskim. Niestety nie możemy zobaczyć się z Państwem na żywo, za to proponujemy spotkanie wirtualne. Rozmowę wokół tomu "Śpiewa to, co milczy" już w najbliższą niedzielę o godzinie 11.00 na platformie ClickMeeting poprowadzi prof. Anna Czabanowska-Wróbel. Na stronie Targów Książki czeka na Państwa panel do rejestracji na spotkanie.

A dla tych z Państwa, którzy nie mogą uczestniczyć w czasie rzeczywistym, rozmowa udostępniona zostanie w mediach społecznościowych. Zachęcamy do śledzenia naszego Facebooka oraz Instagrama!

Z pozdrowieniami

UNIVERSIRAS

data: 20/10/2020

Szanowni Państwo!

W tym roku nie spotkamy się z Państwem na żywo w czasie największych czytelniczych świąt - Targów Książki w Krakowie. Wcale nie oznacza to jednak, że Targów nie będzie! A jakże, będą rabaty, będą promocje, a nawet spotkania z autorami! Dla bezpieczeństwa nas wszystkich bez wychodzenia z domu.

W targowy tydzień przygotowaliśmy 45% rabatu na całą naszą ofertę książkową oraz e-booki po wpisaniu kodu rabatowego: targiksiazki2020.  W zakładce KSIĄŻKI PRZECENIONE znajdziecie Państwo także wybór naszych starszych tytułów (czasem nieco zmęczonych czekaniem na swoich czytelników w magazynie) w bardzo przystępnych cenach - 5-6 zł!

Zapraszamy do świętowania razem z nami!

UNIVERSITAS

data: 02/10/2020

W związku z planowaną publikacją Konstelacje krytyczne. Antologie pod red. Doroty Kozickiej, Moniki Świerkosz, Katarzyny Trzeciak realizowaną w ramach grantu Konstelacje Krytyczne. Strategie krytyki literackiej XX i XXI wieku [NPRH 0184/NPRH4/H2A/83/2016], poszukujemy informacji o autorach/autorkach oraz ich ewentualnych spadkobiercach...