Wydawnictwo zatrudni osobę na stanowisku Referent ds. księgowości
Wydawnictwo zatrudni osobę na stanowisku Referent ds. księgowości data: 20/05/2024

Towarzystwo Autorów i Wydawców Prac Naukowych UNIVERSITAS zatrudni referenta/referentkę ds. księgowości.

Zakres obowiązków:

• sporządzanie i kompletowanie raportu bankowego;

• dekretowanie dokumentów księgowych: kasowych, bankowych, poleceń księgowania, rejestrów sprzedaży;

• wprowadzanie do komputera dowodów księgowych;

• uzgadnianie kont na koniec każdego miesiąca (zwłaszcza kosztów produkcji i rozrachunków);

• wysyłanie wezwań do zapłaty kontrahentom zalegającym z wypłatą należności;

• inne prace zlecone przez przełożonych.

Wymagania:

• wykształcenie średnie, policealne lub wyższe w zakresie księgowości lub rachunkowości;

• co najmniej dwuletnie doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku;

• znajomość obsługi programów komputerowych (pakiet MS Office, oprogramowanie księgowe);

• odpowiedzialność, uczciwość, dokładność, umiejętność pracy pod presją;

• komunikatywność, wysoka kultura osobista.

Oferujemy:

• umowę o pracę (pół etatu)

• możliwość wszechstronnego rozwoju zawodowego w branży wydawniczej.

Wszystkich zainteresowanych prosimy o przesłanie CV na adres: alicja@universitas.com.pl (w tytule maila wpisując „aplikacja – referent/-ka ds. księgowości”).

Prosimy o dołączenie do CV poniższej klauzuli:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji oraz procesów rekrutacyjnych w przyszłości (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. 2016 r. poz. 922 oraz Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE).