Komunikat data: 13/05/2020

Szanowni Państwo,

z powodu awarii systemu automatycznego uwalniania e-booków oraz związanej z tym automatycznej wysyłki e-mailowyh powiadomień uprzejmie informujemy, iż zakupione przez Państwa e-booki mogą być dostępne na Państwa koncie Universitas z kilkugodzinnym lub kilkudniowym opóźnieniem. Wiąże się to z ich ręcznym uwalnianiem w godzinach i dniach pracy. W miarę możliwości będziemy starali się je uwalniać i poza godzinami pracy, ale bardzo prosimy o wyrozumiałość i cierpliwość w oczekiwaniu na dostępność zakupionych e-booków. Awaria niestety jest nienaprawialna i dlatego stan ten najprawdopodobniej potrwa do momentu stworzenia nowej strony i nowego systemu księgarni internetowej.

Bardzo przepraszamy za zaistniałą awaryjną sytuację i utrudnienia w dokonywaniu zakupów. Mamy nadzieję, że wkrótce będziemy się cieszyć w pełni funkcjonalną i znacznie lepszą ksiegarnią internetową.

Z uszanowaniem i pozdrowieniami

Universitas