Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z Polityką prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce.

Akceptuję
|
Aktualności
ROK >
MIESIĄC >
Meandry rynku książki, czyli jak pisać, jak redagować, jak wydać
Meandry rynku książki, czyli jak pisać, jak redagować, jak wydać data: 02/10/2019
Jak sprawić, że wydawnictwo opublikuje Twoją książkę? Czy możemy sami pozyskać fundusze na wydanie? Jak wyglądają meandry współpracy na poziomie pisarz-redaktor? Jak zredagować książkę, by otrzymać kolejne zlecenia? A w końcu jak zadbać o swoją karierę, by stać się czytanym i rozpoznawalnym autorem?
 
O tym wszystkim porozmawiamy już 16 października o godz. 18.30 w Art Bookstore Księgarnia Młoda na pl. Szczepański 9 w Krakowie. Pokażemy także jak wygląda wniosek o dofinansowanie książki, wyjaśnimy i nauczymy na czym polega dobra redakcja publikacji i czym różni się ona od korekty. Poruszymy również tematy nowych technik promocji oraz podyskutujemy o pomysłach na książki - czy są tematy, które gwarantują, że znajdziemy wydawcę?
 
Spotkanie poprowadzą Monika Kassner - autorka książki "Ludzie, których powinieneś znać, bo zmienili świat" oraz Anna Dziadzio - Manager Marketingu oraz Redaktor w Wydawnictwo Universitas. Przygotujcie się na prawdziwą walkę, bo redaktor i pisarz są czasami jak pies z kotem...
 
Zapraszamy wszystkich początkujących autorów, studentów edytorstwa i filologii polskiej, a także każdego, kto marzy o karierze pisarskiej lub wydawniczej. Wstęp wolny!

Projekt i wykonanie: YELLOWTEAM