Zacznij z nami rok akademicki. Niezwykła promocja!
Zacznij z nami rok akademicki. Niezwykła promocja! data: 25/09/2018

Nowy, jeszcze lepszy i do tego niezbędny. Od dziś do 7 października za jedyne 14 złotych możecie przez cały rok chodzić z Universitasem... w torebce, plecaku lub kieszeni :) Nasz kalendarz 2018/2019 idealny jest nie tylko dla studenta. Prócz organizacji roku akademickiego i informatora, posiada także funkcjonalnie zaprojektowane strony, miejsca na notatki przy każdej dacie oraz podręczny notatnik.

Dostępny w trzech wersjach kolorystycznych: bordowej, granatowej, niebieskiej. Prosimy o podawanie wybranego koloru oprawy w "Uwagach do zamówienia".

Zakupu dokonacie TUTAJ