Przerwa w realizacji zamówień na książki papierowe (21 grudnia 2018 - 4 stycznia 2019) data: 20/12/2018

Szanowni Państwo,

z powodu inwentaryzacji, zamówienia na książki papierowe nie będą realizowane w dniach 21.12.2018 - 04.01.2019. W tych dniach księgarnia internetowa będzie działać standardowo, jednak przesyłka zamówionych książek nastąpi dopiero po 4 stycznia 2019 r.

Realizacja zamówionych i opłaconych (payu, polcard) książek elektronicznych (e-booków) będzie odbywać się bez zmian - będą jak dotychczas uwalniane automatycznie i znajdą się na Państwa indywidualnych kontach Universitas. E-booki opłacone przelewem będą uwalniane ręcznie jedynie w dni robocze, wówczas dopiero będzie je można pobrać z konta.

Najmocniej przepraszamy za utrudnienia.

Życzymy Dobrych i Zdrowych Świąt

Universitas