data: 10/05/2020

Zależy Państwu na książce, która nie jest już dostępna w wersji papierowej?
Wydrukujemy ją specjalnie dla Państwa.

data: 09/03/2022

Szanowni Państwo,

z powodu awarii systemu automatycznego uwalniania e-booków oraz związanej z tym automatycznej wysyłki e-mailowych powiadomień uprzejmie informujemy, iż zakupione przez Państwa e-booki mogą być dostępne na Państwa koncie Universitas z kilkuminutowym lub nawet  kilkugodzinnym opóźnieniem. Wiąże się to z ich "ręcznym" uwalnianiem, również poza godzinami pracy, dlatego bardzo prosimy o wyrozumiałość i cierpliwość w oczekiwaniu na zakupione e-booki. Awaria niestety jest nienaprawialna i dlatego stan ten potrwa do momentu stworzenia nowej strony i nowego systemu księgarni internetowej. Bardzo przepraszamy za zaistniałą awaryjną sytuację i utrudnienia w dokonywaniu zakupów.

Z uszanowaniem i pozdrowieniami

Universitas

data: 18/10/2021

Przedsiębiorca uzyskał subwencję finansową w ramach programu rządowego „Tarcza Finansowa 2.0 Polskiego Funduszu Rozwoju dla Mikro, Małych i Średnich Firm”, udzieloną przez PFR SA.

data: 22/02/2022

Z przykrością informujemy, że w książce Mariana Stali pt. „Fragmenty lunarne. Szkice o obecności księżyca w poezji polskiej od schyłku XIX do początku XXI wieku wraz z małą antologią księżycowych wierszy poetów Zachodu" pojawił się błąd (...)