data: 14/05/2020
Autor: Universitas

Wydawnictwo Universitas zleci opracowanie redakcyjne książek naukowych oraz nienaukowych. Wszystkich zainteresowanych prosimy o przesyłanie ofert na adres: ksiazki@universitas.com.pl.

data: 12/05/2020
Autor: Universitas

Czytelnik sam decyduje, jaką kwotę zapłaci (cena wyjściowa to 1,23 zł). W pierwszej kolejności zostały w ten sposób udostępnione wybrane książki z lat 2005-2008. Zasób ten jest stale poszerzany!

data: 10/05/2020

Zależy Państwu na książce, która nie jest już dostępna w wersji papierowej?
Wydrukujemy ją specjalnie dla Państwa.

data: 05/10/2020

Szanowni Państwo,

z powodu awarii systemu automatycznego uwalniania e-booków oraz związanej z tym automatycznej wysyłki e-mailowyh powiadomień uprzejmie informujemy, iż zakupione przez Państwa e-booki mogą być dostępne na Państwa koncie Universitas z kilkuminutowym lub nawet  kilkugodzinnym opóźnieniem. Wiąże się to z ich "ręcznym" uwalnianiem, również poza godzinami pracy, dlatego bardzo prosimy o wyrozumiałość i cierpliwość w oczekiwaniu na zakupione e-booki. Awaria niestety jest nienaprawialna i dlatego stan ten potrwa do momentu stworzenia nowej strony i nowego systemu księgarni internetowej. Bardzo przepraszamy za zaistniałą awaryjną sytuację i utrudnienia w dokonywaniu zakupów.

Z uszanowaniem i pozdrowieniami

Universitas