data: 25/03/2019

Już 11 kwietnia (czwartek) o godz. 18.30 zapraszamy do Collegium Novum Uniwersytetu Jagiellońskiego na dyskusję wokół nowej ustawy i kierunku, w jakim zmierza humanistyka. Żadnego studenta i doktoranta nie może na niej zabraknąć!

data: 11/03/2019

Najpiękniejszy poemat, to ten którego nie ma... Już 26 marca (wtorek) o godz. 18.30 w Piwnicy Pod Baranami przeniesiemy się w świat poezji Władysława Broniewskiego. Poety, który nie był tylko poetą, ale kimś o wiele cenniejszym i rzadszym w polskiej literaturze.

data: 08/03/2019

Co to znaczy być matką córki? Jakie są doświadczenia córek? Na te i inne pytania odpowie autorka "Matek i córek we współczesnej Polsce" w rozmowie z Sylwią Chutnik już 3 kwietnia o godz. 18.00 w warszawskiej Cafe PoWoli!

data: 01/03/2019

Jak formułować rację stanu? Zapraszamy na dyskusję Piotra Kimli, Jana Sadkiewicza, Leszka Sykulskiego i Piotra Zychowicza o szkole politycznej Studnickiego, Cata i Bocheńskiego. 28 marca  (czwartek) godz. 18.30 Collegium Novum UJ!