data: 27/10/2016

Autorów zainteresowanych publikacją książki w TAiWPN Universitas w ramach serii Projekty Komparatystyki prosimy o przesłanie materiałów w wersji elektronicznej na adres kierownika redakcji Universitas, Jana Sadkiewicza (e-mail: janek@universitas.com.pl).

data: 03/07/2016
Autor: Universitas

Czytelnik sam decyduje, jaką kwotę zapłaci (cena wyjściowa to 1,23 zł). W pierwszej kolejności zostały w ten sposób udostępnione wybrane książki z lat 2005-2008. Zasób ten jest stale poszerzany!

data: 07/01/2016
Autor: Universitas

Wydawnictwo Universitas zleci opracowanie redakcyjne książek naukowych i nienaukowych. Wszystkich zainteresowanych prosimy o przesyłanie CV i listu motywacyjnego na adres: ksiazki@universitas.com.pl