data: 12/01/2018

W 2018 roku ukaże się pierwszy tom nowej serii wydawniczej (wy)tłumaczenia pod redakcją prof. Elżbiety Muskat-Tabakowskiej, dr hab. Ewy Daty-Bukowskiej  i dr hab. Joanny Dybiec-Gajer: książka Agnieszki Gicali Przekładanie obrazu świata. Językowy obraz świata w teorii i praktyce przekładu artystycznego.

data: 02/01/2018

W dniach 2–7 stycznia, z powodu inwentaryzacji, zamówienia na książki papierowe nie będą realizowane.

W tych dniach księgarnia internetowa będzie działać standardowo, jednak przesyłka zamówionych książek nastąpi po 7 stycznia.

data: 02/01/2018
Autor: Universitas

Wydawnictwo Universitas zleci opracowanie redakcyjne książek naukowych oraz nienaukowych. Wszystkich zainteresowanych prosimy o przesyłanie ofert na adres: ksiazki@universitas.com.pl