"Jak nazwać konia" zbiera pierwsze recenzje!
"Jak nazwać konia" zbiera pierwsze recenzje! data: 23/10/2019
"(...) wybór imienia dla konia to ważka sprawa. I tu z pomocą przychodzi hodowcom i właścicielom koni niniejsze dziełko sprzed blisko 100 lat z nieliczoną liczbą słów, skojarzeń, znaczeń - jeśli nie wprost do użycia (lub też wykluczenia), to być może jako inspiracja do poszukiwań. (...)

Drodzy hodowcy i właściciele koni, jak również psów, kotów i innych naszych "braci mniejszych" - jest w czym wybierać, a i nie zabraknie też z czego się pośmiać. Według mnie nowe wydanie wiekowej antologii Jerzego Strzemię-Janowskiego pt. Jak nazwać konia to pozycja obowiązkowa na Waszych koniarskich (i nie tylko koniarskich) półkach".

Pisze hjd. Ula Kowalczuk - autorka i wydawca książki Koń jaki jest, każdy widzi – czyli alfabetyczny zbiór 300 konizmów oraz książeczki dla dzieci Hej, jestem Solero.

Dziękujemy za tak pozytywne słowa!

Całość recenzji znajdziecie TUTAJ - zachęcamy do lektury :)