Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z Polityką prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce.

Akceptuję
|
Aktualności
ROK >
MIESIĄC >
Nowy Cat już w przedsprzedaży!
Nowy Cat już w przedsprzedaży! data: 10/10/2018

"(...) tkwi w naszym pojęciu, że zarobić pieniądze jest czymś o wiele niższym, niż dostać pieniądze. Ktoś wyda książkę, książka ma powodzenie – zarobi na niej. Nie będzie się tym chwalił. Ktoś otrzyma stypendium ze skarbu państwa, na podstawie uchwały jakiegoś ciała. O! To przynosi zaszczyt. A powinno być odwrotnie. Powinien zarobek jako wartość realna być więcej honorowany od zapomóg publicznych.
Ludzie mający do czynienia z kolejami, z teatrami, ze spektaklami wszelkiego rodzaju, wiedzą, w jakim zamiłowaniu są u naszego społeczeństwa bilety „honorowe”, bezpłatne, gratisowe. Ogonki do reżysera w teatrach warszawskich, w których wydaje się bilety bezpłatne, były dłuższe od ogonków do kasy płatnej. (...) Któż się ciśnie do tych bezpłatnych biletów: czy istotnie hołota, bohema, ludzie bez grosza przy duszy? Ależ broń Boże, dystyngowane panie i panowie!" - Stanisław Cat-Mackiewicz "Książka moich rozczarowań".

Żeby udowodnić Catowi, że czasy się zmieniają, przedpremierowo nie rozdajemy jego najnowszej książki, ale ją sprzedajemy. Oczywiście ze stosowanym 35% rabatem, ale tak, aby uczynić zadość życzeniu autora (honorujmy zarobek jako wartość realną) oraz załatać jego dziury w spodniach!

Książkę możecie zakupić TUTAJ.

Wysyłka zamówionych w przedsprzedaży książek nastąpi po 22 października.

Projekt i wykonanie: YELLOWTEAM