Dyskusja „Stanisław Stomma o Polsce i polityce” w Warszawie
Dyskusja „Stanisław Stomma o Polsce i polityce” w Warszawie data: 23/02/2018
Wydawnictwo Universitas, Instytut Historyczny UW, Klub Inteligencji Katolickiej w Warszawie, Dom Spotkań z Historią oraz „Więź” zapraszają na dyskusję pt. Stanisław Stomma o Polsce i polityce z udziałem: prof. dr. hab. Andrzeja Friszkego, dr. hab. Piotra M. Majewskiego, dr. Radosława Ptaszyńskiego, Adama Michnika i Andrzeja Wielowieyskiego. Rozmowę poprowadzi Adam Szostkiewicz. Dyskusji będzie towarzyszyć promocja Pism wybranych Stanisława Stommy (t. 1–3) pod red. Radosława Ptaszyńskiego (Universitas 2017). Wydarzenie odbędzie się 23 lutego 2018 o godz. 17.00 w Sali Kolumnowej w Instytucie Historycznym Uniwersytetu Warszawskiego, Krakowskie Przedmieście 26/28.