Wydawnictwo poszukuje redaktorów
Wydawnictwo poszukuje redaktorów data: 07/01/2016 Autor: Universitas

Wydawnictwo Universitas zleci opracowanie redakcyjne książek naukowych i nienaukowych. Wszystkich zainteresowanych prosimy o przesyłanie CV i listu motywacyjnego na adres: ksiazki@universitas.com.pl

Wymagania:

Doświadczenie w pracy redakcyjnej (jako samodzielny redaktor prowadzący książkę, mile widziane rekomendacje)

Wykształcenie wyższe, preferowane humanistyczne

Co najmniej dobra znajomość przynajmniej jednego języka obcego

Samodzielność w działaniu, umiejętność organizacji pracy

Terminowość

Obowiązki:

Opracowanie redakcyjne książek (przygotowywanie książek do druku a także do publikacji w formacie EPUB i MOBI, zlecanie składu i korekt, sprawdzanie ozalidów i czystodruków)

Kontakt z autorem/redaktorem książki

Ważne:

Praca wiążę się z koniecznością okazjonalnych wizyt w redakcji, w związku z czym zdecydowanie preferujemy osoby z Krakowa i okolic.