Wydawnictwo poszukuje redaktorów
Wydawnictwo poszukuje redaktorów data: 19/07/2018 Autor: Universitas

Wydawnictwo Universitas zleci opracowanie redakcyjne książek naukowych i nienaukowych. Wszystkich zainteresowanych prosimy o przesyłanie ofert na adres: ksiazki@universitas.com.pl

Wymagania:

Doświadczenie w pracy redakcyjnej (jako samodzielny redaktor prowadzący książkę, mile widziane rekomendacje)

Wykształcenie wyższe, preferowane humanistyczne

Co najmniej dobra znajomość przynajmniej jednego języka obcego

Samodzielność w działaniu, umiejętność organizacji pracy

Terminowość

Obowiązki:

Opracowanie redakcyjne książek (przygotowywanie książek do druku, a także do publikacji w formacie EPUB i MOBI, zlecanie składu i korekt, sprawdzanie ozalidów i czystodruków)

Kontakt z autorem/redaktorem książki

Ważne:

Praca wiążę się z koniecznością okazjonalnych wizyt w redakcji, w związku z czym zdecydowanie preferujemy osoby z Krakowa i okolic.

Do CV prosimy dołączyć klauzulę:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji oraz procesów rekrutacyjnych w przyszłości (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. 2016 r. poz. 922 oraz Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE).